ÖVRIGT / Speglar / Spegel + konsol 6013221
*
nr 601 3221
Spegel + konsol
Sent 1800-tal, höjd: 77 + 169
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 28 september 2009
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/9 22:50:26
1
1.600 kr
24/9 09:36:52
1
2.000 kr
24/9 15:54:56
2
1.600 kr
24/9 15:55:33
2
2.000 kr
24/9 16:21:22
1
Vinnande bud
28/9 10:59:57
1
justering av budtak
28/9 11:04:37
1
justering av budtak
28/9 15:58:52
3
2.200 kr
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: konsol sekelskifte sent 1800-tal spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:51
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:05
-
5066 Spegel
71x38cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:19
-
5067 Spegel
Gustaviansk stil, 51x61cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:45
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:58
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:27
*
Spegel + konsol
nr 601 3221
Spegel + konsol
Sent 1800-tal, höjd: 77 + 169
Utrop: | 2.000 kr |
---|---|
Såld: | 2.300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 28 september 2009 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
22/9 22:50:26 | 1 | 1.600 kr |
24/9 09:36:52 | 1 | 2.000 kr |
24/9 15:54:56 | 2 | 1.600 kr |
24/9 15:55:33 | 2 | 2.000 kr |
24/9 16:21:22 | 1 | Vinnande bud |
28/9 10:59:57 | 1 | justering av budtak |
28/9 11:04:37 | 1 | justering av budtak |
28/9 15:58:52 | 3 | 2.200 kr |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: konsol sekelskifte sent 1800-tal spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:51 -
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:05 -
5066 Spegel
71x38cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:19
-
5067 Spegel
Gustaviansk stil, 51x61cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:45 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:58 -
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:27